ERTÜRK
SERV
İS HİZMETLERİNİ
KE
ŞFEDİN
"Yeni Nesil Dolum Sistemleri"

KURULUM HİZMETLERİ

Satın almış olduğunuz hattın veya makinenin A'dan Z'ye tüm kurulum hizmeti uzman servisimiz tarafından yapılmaktadır.Kurulum hizmetlerimiz sektörde en hızlı ve en etkili biçimde gerçekleşir .Kurulumlarımızda kücük hatlarda bir hafta büyük kapasiteli hatlarda ise 20 günden uzun değildir.
EĞİTİM

Kurulum esnasında ve daha sonrasında alıcının tesislerinde alıcının operatör ve teknisyenlerine yerinde eğitim verilir.Eğitimler kurulum sonrasındada zaman içerisinde devam eder.Operatör değişimi söz konusu ise
yeni operatörede imalathanemizde veya tesiste eğitim hizmeti verilir.
BAKIM VE ONARIM

Bakım ve onarım teknik servis hizmetlerimiz satıştan sonra 10 yıl boyunca hattınız için garanti edilmiştir.Bakım onarım servisleri arızanın durumuna ve hattınızın durup durmadıgına bağlı olarak 24 saat veya 48 saat içerisinde gerçekleşir.
REVİZYON VE YENİLEME HİZMETLERİ

Sadece kendi üretmiş oldugumuz makine ve hatlara değil aynı zamanda Avrupa menşeili makine ve hatlar içinde revizyon ve yenileme hizmetimiz vardır. Sistemlerin yenilenmesi dolum şişeleme işleminin daha kaliteli daha güncel teknoloji kullanılarak gerçekleşmesini sağlar.
YEDEK PARÇA

İmalatını yapmış oldugumuz makineler için 10 yıl yedek parca temin garantimiz mevcuttur. Bunun dısında bir kısmını kendi ürettigimiz bir kısmınıda Avrupa'lı veya Japon üreticilerden tedarik ettiğimiz makinelerimizde kullanılan yedek parcaları ihtiyacınız halinde sizlere sunuyoruz..
HAT TASARIMI

Servis hizmetlerimiz sipariş aşamasında devreye girer.İstediginiz imal ettireceğiniz hattın veya makinenin tasarımı yerleşim planı ölçülü tesisinize göre hazırlanmış elektrik su hava girişleri belirlenmiş şekilde hazırlanıp buna uygun hazırlık yapabilmeniz için sizinle mütabık kalınarak teslim edilir.Gerektiği hallerde tasarım hizmetimiz şişe kalıp dizaynı ve tasarımını da kapsar.
ENTR
Copyright ©2000/2016 ,All rights reserved .Created by ERTURK


Bize Ulaşın

Akçaburgaz Mh 3132 Sk No:7 Kat:3-4
Esenyurt /Istanbul/TURKEY

Telefon      :0 (212) 886 88 85  /  (212) 613 00 47
Fax            :0(212) 886 70 02
e-mail        : erturk@erturkmakine.com